Nová sezóna,nový hráči,nové výzvy

články

9.kolo

Ani nové posily nepriniesli víťazstvo

Na zápas sme nastupovali v hojnom počte a sľubovali sme si od toho veľa.Zápas sa začal v dobrom tempe.Šance si tvorili obe mužstvá.No miestami sme hrali chaoticky,čo bolo len dôkazom toho že nie sme zohratý tak ako by sme chceli .Keď na predchádzajúce zápasy sme chodili v malých počtoch a niektorý spolu ešte ani nehrali.do konca prvej tretiny gól nepadol a oba ja brankári si držali čisté konto.

Vstup do druhej tretiny vyšiel lepšie súperovi keď dva krát prekonal Maja Motúza.Po na ten sme ešte odpovedali gólom Denisa Stolára.jak sa ukázalo tak to bol aj jediný gól ktorý sme dokázali  vsietiť.Druhá tretina končila za stavu 1:3 bohužiaľ pre súpera.

V tretej tretine sme doplácali na slabý dvôraz a veľké chyby v obrane keď sa súper dokázal dostávať do dobrých brejkov s ktorých nám dal ešte tri góly.

Zápas sa skončil opäť vysokou prehrou nášho týmu 6:1.Aj keď sme na súpera evidentne mali sme po vlastných chybách zápas prehrali.A ak nechceme naďalej prehrávať zápasy v ktorých sme mali aj na výhru,museli by sme nechať na ihrisku viacej zo seba a hlavne viacej bojovať.Možno bolo par výnimiek ktoré zabojovali viacej ale výkon celého mužstva nebol určite 100% a verím že vieme bojovať aj viacej a v ďalších zápasoch to súperom ukážeme.