Nová sezóna,nový hráči,nové výzvy

články

6.kolo

Dobrý výkon,ale bez bodov

Na zápas sme prišli len 6 hráči,čo nám nedávalo veľké nádeje pred zápasom s vedúcim týmom z ligy.Chceli sme aspoň zabojovať o dobrý výsledok .

Hráči Ducks na nás vybehli vo veľkom tempe a asi čakali že sa im ľahko podáme.My sme odpovedali rovnako aktívne čo očakával málo kto.Od začiatku sa hral svyžný hokejbal na oboch stranách boli šance na gól,no svoje miesto si zastali dobre chytajúci brankáry.V pólke prvej tretiny prišiel ďalší hráč Ivan Lago a hneď sa aj dostal na ihrisko.Rozhodca sa ,ale rozhodol že ho pošle na tresnú,lebo nebol zapísaný na súpiske.Čo malo byt len upozornené a odfajknuté.Nezmyselné vylúčenie sa nám ešte predĺžilo keď Marek Macejech údajne fauloval hráča Ducks.Aj napriek snahe našich hráčov sa nám nepodarilo ubrániť a padol prvý gól zápasu.prvá tretina sa skončila stavom 0:1.

Druhá tretina pokračovala v dobre rozbehnutom tempe.stále sme sa nechceli vzdať a bojovali sme zo všetkých síl nato prišiel ďalší uder Ducks a manko bolo dvoj gólové.Ďalší gól padol už za chrbát brankára Ducks.Po nahrávke vzduchom Pala Masaryka,trafil vynikajúco loptičku Michal Macejech  a boli sme znova v hre.Do konca druhej tretiny sa nám hráči Ducks dokázali opäť vzdialiť o dva góly.

Aj keď  bolo manko dvoj gólové, sme išli  do tretej tretiny  sa pokúsiť o zvrat.Na rozdiel gólu sme sa dostali v polovičke tretiny,keď Robo Čupka vypichol loptičku obrancovi Ducks.Braňo Remiáš pohotovo vypálil a prekonal brankára Ducks,ktorý po cely zápas držal dobrým výkonom mužstvo Ducks.No vyrovnať sa nám už nepodarilo a po prečíslený zostal samotný hráč pred Bránkou a David Pavlíček už nedokázal zabrániť 4 gólu.Zápas sa skončil za stavu 2:4.

Pred zápasom by sme takýto výsledok brali,no na konci zápasu sme boli aj tak sklamaní.Zo súperom sme odohrali vyrovnaný zápas.V bránke nás podržal brankár,aj keď nedokázal zabrániť inkasovaním gólom.Hráči bojovali až do konca a nevzdali sa súperovi bez boja.

ZOSTAVA: David Pavlíček,Marek Macejech,Michal Macejech,Matej Pavlíček,Robo Čupka,Braňo Remiáš,Palo Masaryk,Ivan Lago