Nová sezóna,nový hráči,nové výzvy

články

5.kolo

Smutná prehra

Zápas sa začal za slnečného počasia v dobrej nálade,keď sme nastúpili v slušnom počte 10 hráčov a brankár.

Začali sem pomaly ,až ustráchane a súper to vycítil a začal aktívnejšie.Čo aj využil na strelenie  prvého gólu zápasu.Za stavu 0:1 sme začali hrať lepšie napádať súpera.Ivan Lago vybojoval loptičku a poslal ju na  novú posilu Mateja Pavlíčka,ktorý tvrdou strelov vyrovnal.Do konca prvej tretiny sa dokázal súper presadiť strelou od modrej a dostat sa znova do jedno gólového vedenia.

Druhú tretinu sme začali aktívnejšie.Gólové šance boli na oboch stranách,ale brankári podržali svoje tímy.Pokiaľ sme nedostali výhodu presilovky.Po diskutabilnom góle Rada Teplicu  či bol,alebo nebol ho rozhodca uznal a za vyrovnaného stavu sa skončila aj druhá tretina.

Na začiatku tretej tretiny sme znova ako po celý zápas ťahali za kratší koniec a po presne mierenej strele do pravého horného rohu nemal David Pavlíček šancu ju chytiť,keď mu vo výhľade ešte clonili traja hráči .2:3 nebol najpriaznivejší stav a chceli sme sním ešte niečo spraviť.Po dvoch nepremenených únikoch Roba Čupku ,keď ho vychytal brankár súpera a dvoch tičiek po sebe Jozefa Murína sme stále nestrácali nadej na dobrý výsledok.Ťarchu zodpovednosti zobral na svoje ramená kapitán Roman Broll a využil svoju všetkú silu na pretlačenie loptičky,až do súperovej brány.Za vyrovnaného stavu sme necelé dve minúty pred koncom mali hrať oslabenie,za faul ktorý si išiel odsedieť úplne iní hráč.Začiatok oslabenia sme zvládli dobre kazili sme rozohrávku súpera.Súper si to nakoniec dobre rozhodil a smutne 4 sekundy pred koncom sme prišli aspoň o zaslúžení bod za remízu.

Takéto prehry bolia o to viacej,lebo sme bojovali zo všetkých síl 45 minút a posledne 4 sekundy rozhodli.Treba sa stoho len poučiť a íst do ďalšieho zápasu so zdvyhnutou hlavou.Nech si budúci súper nemysli že sa dáme tak ľahko.