Nová sezóna,nový hráči,nové výzvy

články

4.kolo

Prvé body

Po dvoch odohraných kolách sme sa nachádzali na pred posledom mieste bez jedného bodu.Ďalší súper prvý v tabuľke tím Devils.

Do zápasu sme nastupovali proti jasnému papierovému favoritovi.Hráči Devils ako prvý aj zaútočili a dostali nás pod tlak s čoho padol aj prvý gól.My sme neprišli tento zápas prehrať preto sme začali bojovať a Peter Kováč to spečatil gólom na 1:1.Hneď sa hralo lepšie.No súper sa do nás oprel aj za pomoci našich chýb dokázal dať ďalšie dva góly a za stavu 1:3 sa skončila aj prvá tretina.

Druhú tretinu sme začali lepšie,ale prišlo chybne striedanie a hrali sme v oslabení.Súperovi sa podarilo zúžitkovať presilovku.Za stavu 1:4 sa do zápasu vracalo ťažko ale nechceli sme sa vzdať a bojovali sme ďalej.Po tom čo sme dostali súpera pod tlak zabudli na Jozefa Murína,ktorý dostal prihrávku medzi kruhy a nekompromisne zavesil 2:4.

Po faule hráča Devils sme dostali výhodu presilovky.Presilovková formácia si to dobre rozhodila a Ivan Lago s Robom Čupkom na modrej.Strelu  Roba Čupku brankár Devils ešte vyrazil,následne dorazenie až dotlačenie všetkými silami Rada Teplicu padol gól.A za stavu 3:4 sa skončila 2 tretina.

Tretia tretina sa začala útokmi na oboch stranách,kde sa vyznamenali brankári a svoje mustvá podržali.Až do desiatej minúty bol stav stále rovnaky3:4 pre Devils.Warriorsáci ešte cítili šancu aspoň na bod?no vtom prišiel rýchly brejk hráča Devils,ktorý nedokázal premeniť po dobrom zákroku brankára Davida Pavlíčka.S následného protiútoku dokázal Braňo Remiáš peknou strelo pod hornú žrď  zavesiť na 4:4

A tu sa osvečilo príslovie "nedáš,dostaneš"

Formácia okolo Braňa Remiáša ešte zostala.Dokázala si vybojovať loptičku vo svojom obranóm pásme a po ľavej strane sa ju snažil Robo Čupka vyviesť keď zbadal nabiehajúceho Braňa Remiáša,ktorý sa rútil sám na brankára.Peknou blafákom ho ošálil a bekhendom zavesil k pravej tyčke 5:4.Dokonalý obrat dokázali skvele hrajúci hráči Warriors spoločnimi silami ubrániť.Takže prve body boli doma a tím Warriors sa mohol radovať s predvedeného výkonu.

Chcem poďakovať a zagratulovať všetkým zúčastneným za pekný hokejbalovi zážitok.Len tak ďalej...