Nová sezóna,nový hráči,nové výzvy

články

2.kolo-dohrávka

Povyné výťaztvo

Do zápasu sme aj z predposledného miesta v tabuľke vstupovali ako jasný favorit.Od prvej minúty sme dominovali.Súpera sme zatlačili do vlastnej tretiny.Po prvom tlaku padali aj prvé góly.V prvej tretine sa súper nedostal k žiadnej šanci ohroziť nášho brankára.

druhá tretina bola stále v našej réžii a góly pomaličky pribúdali.Hráči súpera sa dokázali uvolniť do nejakých brejkov ale obrana pracovala dobre na konci so sebavedomím Pavlíčkom v bráne.Ktorý vychytal aj samostatný nájazd po faule Roba Čupku.Druhá tretina sa končila za stavu 15:0 a zápas bol jasný.

V tretej tretine sme chceli ešte nejaký ten gól pridať,no keďže sme už išli takmer všetci na vlastnú päsť.Padli už len dva do súperovej siete a gólostroj sa zastavil na čísle 17.No shadout nakoniec nebol po nedohode obrany zostal súper sam pred brankárom sám a dokázal zakončiť.

Konečný stav 17:1 nás hádam nakopne ďalších zápasov a budeme už zbierať body jak do tabuľky tak aj do kanadského bodovania.

Chcem poďakovať chalanom ktorý prišli zabojovať o česť Warriors a  nehrajúcemu kapitánovi že spravil dosť dobrých fotiek.